kuchnia standard

Drevo Meble

Meble do kuchni na zamówienie, pod zabudowę, na wymiar. Jesteśmy firmą której priorytetem i podstawa działalności jest właśnie produkcja mebli kuchennych. Projektowanie i konstrukcja wymaga niebywałej dokładności i staranności aby idealnie wszystkie elementy z sobą zespolić. Nasza firma od zawsze stawia na jakość oferowanych usług.

Kuchnia Wadowice, Sucha Beskidzka, Zembrzyce, Myślenice, Andrychów, Skawina


kuchnia nowoczesna

Kuchnie MDF

Zaletą kuchni wykonanych z płyt MDF jest ich twardość, która dorównuje trwałością do mebli z litego drewna. Płyta MDF może zostać pokryta folią PCW, lakierem lub fornirem z naturalnego drewna oraz melaminą. Kolejnym atutem jest bardzo duża odporność na wilgoć dlatego stanowi najlepszy materiał do produkcji mebli kuchennych. Ostatnim element to cena która jest jest niższa od innych materiałów.


Meble Kuchenne na Zamówienie

kuchnia jasna

Meble Kuchnie Aranżacje

W sieci internet można znaleźć bardzo dużo aranżacji które bardzo często nie są dostępne w okolicy lub na terenie kraju. Często też wiąże się to z długim czasem oczekiwania na gotowy produkt. Wielokrotnie pytani czy jesteśmy w stanie wykonać prezentowaną przez Państwa aranżację. Odpowiadamy - Tak. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy dostosowanie projektu do Twoich potrzeb.

Bielsko Biała, Sucha Beskidzka, Oświęcim, Myślenice, Kęty, Skawina


kuchnia żółta

Paleta Kolorów i Wzorów

Płyty MDF jako jedyny materiał to tworzenia mebli posiada największą paletę barw i wzorów. Możliwość dowolnego formowania pozwala na fantazyjne wykończenie elementów kuchni poprzez zastosowanie żłobień i wygięć. Wykończenia typu: Foliowane, Fornirowane, Lakierowane( mat, półmat, połysk) zapewniają idealne możliwości wkomponowania mebli w istniejącą już przestrzeń.


Meble Kuchenne na Wymiar

Meble do Kuchni

Tylko Cztery kroki do tego aby cieszyć się nową kuchnią.

Miejsca i okolice w których realizowaliśmy zamówienie Żywiec, Sucha Beskidzka, Rabka Zdrój, Myślenice, Wadowice, Skawina

Meble na Wymiar

Tylko Cztery kroki do zrealizowania marzeń.

Zrealizujemy aranżacje mebli dla Twojego Domu z doskonałych materiałów firmy Kobax.

kuchnia kobax 1
kuchnia kobax 2
kuchnia kobax 3
kuchnia kobax 4

kuchnia kobax 1
kuchnia kobax 2
kuchnia kobax 3
kuchnia kobax 4

kuchnia kobax 1
kuchnia kobax 2
kuchnia kobax 3
kuchnia kobax 4